Kandiduji do Poslanecké sněmovny!

Tahle fotka je stará už skoro tři roky. Tehdy jsem byl pozván studenty gymnázia, abych vyjádřil svůj názor v rámci akce #VyjdiVen.

Mluvil jsem o tom, že není možné mít trestně stíhaného premiéra a prezidenta, který ke všemu jen slepě přihlíží, a navíc takové jednání ještě schvaluje. Tehdy jsem ještě nevěděl ani já, ani nikdo z nás, jak se naše země promění.
Bohužel i po třech letech naše republika stále směřuje dle mého názoru špatným směrem, ale právě teď máme šanci to změnit. Blíží se volby do Poslanecké sněmovny, díky kterým můžeme dát naší republice nový vítr do plachet. Ukázat že to jde i jinak, než za použití intrik a rozdělování společnosti. Máme šanci změnit budoucnost a já se této změny rozhodl přímo zúčastnit.

Před pár týdny jsem byl totiž nominován členy Pirátů na čelní pozice kandidátky pro letošní sněmovní volby. Jak to dopadlo? Piráti mě zvolili jako svoji trojku, znamená to tedy, že na naší koaliční kandidátce s hnutím STAN obsadím 4. místo. Budu krýt záda kapacitě jako je náš místopředseda sněmovny Vojtěch Pikal nebo vysokoškolský pedagog a náš krajský předseda Viktor Tichák. Je to obrovská čest, zodpovědnost a výzva. Se stejnou pokorou, se kterou jsem šel do těchto primárek půjdu i do sněmovních voleb a udělám maximum, aby se nám tahle kampaň povedla. Jde o budoucnost!

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *