O mně

Považuji se za optimistu, liberála, snílka a workoholika.  Musím pořád něco dělat. Hrál jsem 9 let na keyboard, chodil 7 let na Základní uměleckou školu v oboru výtvarná výchova a až do mých 20 let jsem hrál házenou (původně za Přerov později za Velkou Bystřici). Miluji umění, kávu a hudbu všeho druhu a samozřejmě taky politiku… I když tu nevím, jestli jde milovat.

Po ukončení mého gymnaziálního studia jsem se dal na dráhu studia práv, po třech letech studií mi však došlo, že mě tento obor nenaplňuje, jak jsem si představoval. Tak jsem se upnul k oboru, se kterým jsme již pár let koketoval – marketing.

Hodně rád cestuji, nejenom za naše hranice, ale zejména po naší zemi. Je smutné, že každý chceme jet poznávat krásy světa, když ani nevíme, co na nás čeká u nás! Nejsem ten typický cestoval na Jadran a zpět, vždy mě lákaly země, se kterými toho máme spoustu společného, tím myslím Estonsko, Lotyšsko, Litvu, Ukrajinu a další. Z těchto zemí si dovezete víc zážitků než z každoroční Makarské, to mi věřte!

Právě na Ukrajině, jsem si uvědomil, že i když toho máme spoustu společného a Ukrajina není až tak daleko, tak je pořád mezi našimi krajinami obrovský rozdíl. Musíme si naší země vážit, pečovat o ni a snažit se ji zlepšovat. Na jedné straně sice vidíme prezidenta, jenž si zahrává s Ústavou a trestně stíhaného premiéra. Ale na straně druhé vidíme také probouzející se občanskou společnost a obrodu politiky samotné, vzestup Pirátů je toho důkazem.